FAQ

FAQ

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów :)

  Tatuaż za zgodą rodzica?
  Nie wykonujemy tatuaży osobom, które nie ukończyły 18 roku życia. Nie wykonujemy tatuaży osobą nieletnim nawet za zgodą rodzica.

   

  Ile kosztuje tatuaż?
  Koszt tatuażu uzależniony jest od wzoru i jego wielkości, każdy tatuaż wyceniamy indywidualnie. Najniższy koszt tatuażu to 150zł. Duże tatuaże dzielimy na sesję-jedna sesja to 2-3h tatuowania. Koszt jednej sesji czarno-szarej to 350zł, kolorowej 400zł.

   

  Jak wybrać wzór tatuażu?
  Większość wykonywanych przez nas wzorów to wzory projektowane indywidualnie pod klienta. Opcje wyboru wzoru:

   

  Jak przygotować się do zabiegu tatuażu?

   

  Jak dbać o świeży tatuaż?
  Po każdym skończonym zabiegu tatuażu klient otrzymuję od nas „instrukcję obsługi” jak dbać o tatuaż aby dobrze go wygoić. W przypadku gdyby coś w instrukcji było niejasne zapraszamy do studia :)
  Pamiętaj, że po wykonaniu tatuażu jego wygląd zależy już tylko od Ciebie i tego, jak będziesz o niego dbał!

   

  Czy barwniki stosowane do tatuażu mogą uczulać?
  Każdy używany przez nas barwnik posiada odpowiednie certyfikaty, używamy tylko wysokiej jakości tuszy. Mogą one uczulać lecz jest to indywidualne dla każdego organizmu. Jeśli jesteś na coś uczulony powiedz o tym swojemu tatuażyście. Uczuleniowcy też są w stanie bardzo dobrze wygoić tatuaż przy zastosowaniu specjalnych środków.

   

  Czy coś jest nie tak?
  Jeśli coś zaniepokoi Cię w tatuażu, który wykonaliśmy skontaktuj się z nami jak najprędzej. Przyjdź do studia lub zadzwoń i coś zaradzimy lub rozwiejemy Twoje obawy. Lepiej zapytać niż zaniedbać tatuaż.